Smart Glossary (7.x-2.1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Password
sl: Geslo

en: Help text
sl: Besedilo za pomoč

en: Synonyms
sl: Sinonimi

en: Parent
sl: starš

en: Name
sl: Ime

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj
