Smart Glossary (7.x-2.2) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Password
ast: Clave

en: Help text
ast: Testu d'aida

en: Related terms
ast: Terminos rellacionaos

en: Synonyms
ast: Sinónimos

en: Parent
ast: Padre

en: Name
ast: Nome

en: Top
ast: Cimeru

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
