Smart Glossary (7.x-2.2) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Password
ca: Contrasenya

en: Help text
ca: Text d'ajuda

en: Related terms
ca: Termes relacionats

en: Synonyms
ca: Sinònims

en: Parent
ca: Pare

en: Name
ca: Nom

en: Top
ca: Part superior

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Every hour
ca: Cada hora

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Load
ca: Càrrega

en: Clone
ca: Clona

en: Definition
ca: Definició

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Glossary
ca: Glossari

en: About
ca: Detalls
