Smart Glossary (7.x-2.2) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Username
ja: ユーザー名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Password
ja: パスワード

en: Delete configuration
ja: 設定を削除

en: Help text
ja: ヘルプテキスト

en: Related terms
ja: 関連するターム

en: Synonyms
ja: シノニム（同義語）

en: Parent
ja: 親

en: Name
ja: 名前

en: Top
ja: トップ

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Every hour
ja: 1時間ごと

en: Bottom
ja: ボトム

en: Url
ja: URL

en: Load
ja: ロード

en: Clone
ja: 複製

en: Definition
ja: 定義

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Glossary
ja: 用語集

en: About
ja: アバウト

en: Credentials
ja: 資格情報
