Smart Glossary (7.x-2.2) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Password
lv: Parole

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Related terms
lv: Saistītie termini

en: Synonyms
lv: Sinonīmi

en: Parent
lv: Vecāks

en: Name
lv: Nosaukums

en: Top
lv: Augša

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Every hour
lv: Katru stundu

en: Bottom
lv: Apakša

en: Clone
lv: Klonēt

en: Definition
lv: Definīcija

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Glossary
lv: Apraksts

en: About
lv: Par
