Smart Glossary (7.x-2.2) - en to nl translation catalogue (35 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Delete configuration
nl: Instelling verwijderen

en: Help text
nl: Helptekst

en: Related terms
nl: Gerelateerde termen

en: Synonyms
nl: Synoniemen

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Name
nl: Naam

en: Top
nl: Bovenaan

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Every hour
nl: Ieder uur

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Url
nl: URL

en: Load
nl: Laden

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Definition
nl: Definitie

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Glossary
nl: Woordenlijst

en: All Terms
nl: Alle Termen

en: Children
nl: Kinderen

en: Source:
nl: Bron:

en: About
nl: Over

en: Credentials
nl: Referenties

en: Every day
nl: Elke dag

en: Related
nl: Gerelateerd

en: Export Settings
nl: Exporteerinstellingen

en: Bar height
nl: Staaf hoogte
