Smart Glossary (7.x-2.2) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Password
ps: پټ توری

en: Parent
ps: پلرين

en: Name
ps: نوم

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: About
ps: په اړه
