Smart Glossary (7.x-2.2) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Password
sv: Lösenord

en: Help text
sv: Hjälptext

en: Related terms
sv: Relaterade termer

en: Synonyms
sv: Synonymer

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Name
sv: Namn

en: Top
sv: Överst

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Every hour
sv: Varje timma

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Url
sv: URL

en: Load
sv: Ladda

en: Clone
sv: Klona

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Glossary
sv: Ordlista

en: Children
sv: Barn

en: About
sv: Om

en: Credentials
sv: Referenser
