Smart Glossary (7.x-2.2) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Help text
te: సహాయపు పాఠ్యం

en: Related terms
te: సంబంధిత పదాలు

en: Name
te: పేరు

en: Top
te: పైన

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Definition
te: నిర్వచనం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: About
te: గురించి
