Smart Glossary (7.x-2.0-beta1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Help text
am: የእርዳታ ጽሑፍ

en: Parent
am: ወላጅ

en: Name
am: ስም

en: Definition
am: ብየና
