Smart Glossary (7.x-2.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Password
az: Parol
