Smart Glossary (7.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Name
hy: Անուն

en: Top
hy: Վերև

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Left
hy: Ձախ
