Smart Glossary (7.x-2.2) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Load
kn: ಲೋಡ್

en: Definition
kn: ವ್ಯಾಖ್ಯಾನ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Glossary
kn: ಪದಸೂಚಿ

en: Source:
kn: ಆಕರ:

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Credentials
kn: ಪರಿಚಯಪತ್ರಗಳು

en: Related
kn: ಸಂಬಂಧಿತ
