Smart IP (7.x-1.2-alpha2) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Location
ast: Llugar

en: American Samoa
ast: Samoa Americana

en: Djibouti
ast: Xibuti

en: Georgia
ast: Xeorxa

en: Luxembourg
ast: Luxemburgu

en: Mali
ast: Malí

en: Marshall Islands
ast: Islles Márxal

en: Mexico
ast: Méxicu

en: Monaco
ast: Mónacu

en: Niger
ast: Níxer

en: Northern Mariana Islands
ast: Islles Marianes del Norte

en: Palau
ast: Paláu

en: Panama
ast: Panamá

en: Puerto Rico
ast: Puertu Ricu

en: San Marino
ast: San Marín

en: Saint Helena
ast: Santa Lena

en: File system
ast: Sistema de ficheros
