Smart IP (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: page
fi: sivu

en: hours
fi: tunnit

en: Location
fi: Sijainti

en: Store
fi: Kauppa

en: here
fi: täällä

en: Down
fi: Alas

en: American Samoa
fi: Amerikan Samoa

en: Luxembourg
fi: Luxemburg

en: Marshall Islands
fi: Marshallinsaaret

en: Mexico
fi: Meksiko

en: Monaco
fi: Monako

en: Northern Mariana Islands
fi: Pohjois-Mariaanit

en: Sa
fi: La

en: Federated States of Micronesia
fi: Mikronesian liittovaltio

en: California
fi: Kalifornia

en: North Carolina
fi: Pohjois-Carolina

en: North Dakota
fi: Pohjois-Dakota

en: South Carolina
fi: Etelä-Carolina

en: South Dakota
fi: Etelä-Dakota

en: West Virginia
fi: Länsi-Virginia

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: British Columbia
fi: Brittiläinen Kolumbia

en: Northwest Territories
fi: Luoteisterritoriot

en: Prince Edward Island
fi: Prinssi Edwardin saari

en: Yukon Territory
fi: Yukon

en: Afar
fi: afar

en: Somali
fi: somali

en: Colon
fi: Kaksoispiste

en: Komi
fi: komi

en: IP address
fi: IP osoite

en: File system
fi: Tiedostojärjestelmä

en: Invalid
fi: Epäkelpo

en: Southern Finland
fi: Etelä-Suomi

en: Eastern Finland
fi: Itä-Suomi

en: Western Finland
fi: Länsi-Suomi
