Smart IP (7.x-1.7) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: page
is: síða

en: Country
is: Land

en: hours
is: klukkutímar

en: Location
is: Staðsetning

en: Store
is: Verslun

en: Down
is: Niður

en: Belize
is: Belís

en: Georgia
is: Georgía

en: Guam
is: Gvam

en: Guatemala
is: Gvatemala

en: Luxembourg
is: Lúxemborg

en: Mali
is: Malí

en: Marshall Islands
is: Marshall eyjar

en: Mexico
is: Mexíkó

en: Monaco
is: Mónakó

en: Niger
is: Níger

en: Northern Mariana Islands
is: Norður Maríanaeyjar

en: Palau
is: Palá

en: Puerto Rico
is: Púertó Ríkó

en: San Marino
is: San Marínó

en: Sa
is: lau

en: IP address
is: IP vistfang

en: File system
is: Skráakerfi

en: Invalid
is: Ógilt
