Smart IP (7.x-1.7) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: page
ka: გვერდი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: American Samoa
ka: ამერიკის სამოა

en: Belize
ka: ბელიზი

en: Djibouti
ka: ჯიბუტი

en: Georgia
ka: საქართველო

en: Guam
ka: გუამი

en: Guatemala
ka: გვატემალა

en: Luxembourg
ka: ლუქსემბურგი

en: Mali
ka: მალი

en: Marshall Islands
ka: მარშალის კუნძულები

en: Mexico
ka: მექსიკა

en: Monaco
ka: მონაკო

en: Niger
ka: ნიგერი

en: Northern Mariana Islands
ka: ჩრდილოეთი მარიანას კუნძულები

en: Palau
ka: პალაუ

en: Panama
ka: პანამა

en: Puerto Rico
ka: პუერტო-რიკო

en: San Marino
ka: სან-მარინო

en: Sa
ka: შაბ

en: Cron
ka: კრონი

en: Saint Helena
ka: წმინდა ელენეს კუნძული
