Smart IP (7.x-1.7) - en to km translation catalogue (25 entries)

en: Location
km: ទីតាំង

en: American Samoa
km: អាមេរិក​សាមូអា

en: Belize
km: បេលីហ្ស

en: Djibouti
km: ហ្ស៊ីបូទី

en: Georgia
km: ហ្សក​ហ្ស៊ី

en: Guam
km: ហ្គាម

en: Guatemala
km: ហ្គាតេម៉ាឡា

en: Luxembourg
km: លុច​ហ្សំបួរ

en: Mali
km: ម៉ាលី

en: Marshall Islands
km: កោះ​ម៉ាស្យល

en: Mexico
km: ម៉ិចស៊ិក

en: Monaco
km: ម៉ូណាកូ

en: Niger
km: នីហ្សេរ

en: Northern Mariana Islands
km: កោះ​ម៉ារៀណា​ភាគ​ខាង​ជើង

en: Palau
km: ប៉ាឡូ

en: Panama
km: ប៉ាណាម៉ា

en: Puerto Rico
km: ព័រតូរីកូ

en: San Marino
km: សាន់​ម៉ារីណូ

en: Sa
km: ស

en: Saint Helena
km: សង់​ហេឡេណា

en: Afar
km: អាហ្វារ

en: Somali
km: សូម៉ាលី

en: Komi
km: កូមី

en: IP address
km: អាសយដ្ឋាន​ IP

en: File system
km: ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ
