Smart IP (7.x-1.8) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Country
bg: Страна

en: hours
bg: часове

en: Location
bg: Местоположение

en: here
bg: Тук

en: Afar
bg: Афар

en: Somali
bg: Сомалийски

en: Komi
bg: Комизирянски

en: File system
bg: Файлова система
