Smart IP (7.x-1.8) - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: page
ca: pàgina

en: Yes
ca: Sí

en: Country
ca: País

en: hours
ca: hores

en: Location
ca: Localització

en: Store
ca: Botiga

en: South Australia
ca: Austràlia del sud

en: here
ca: aquí

en: Down
ca: Avall

en: American Samoa
ca: Samoa Nord-americana

en: Georgia
ca: Geòrgia

en: Luxembourg
ca: Luxemburg

en: Marshall Islands
ca: Illes Marshall

en: Mexico
ca: Mèxic

en: Monaco
ca: Mònaco

en: Niger
ca: Nigèria

en: Northern Mariana Islands
ca: Illes Mariannes

en: Panama
ca: Panamà

en: Virgin Islands
ca: Illes Verges

en: Male
ca: Mascle

en: Sa
ca: Ds.

en: Federated States of Micronesia
ca: Estats Federats de Micronèsia

en: Saint Helena
ca: Santa Helena

en: New Jersey
ca: Nova Jersey

en: New Mexico
ca: Nou Mèxic

en: New York
ca: Nova York

en: North Carolina
ca: Carolina del Nord

en: North Dakota
ca: Dakota del Nord

en: South Carolina
ca: Carolina del Sud

en: South Dakota
ca: Dakota del Sud

en: District of Columbia
ca: Districte de Columbia

en: Afar
ca: Àfar

en: Somali
ca: Somalí

en: Colon
ca: Dos punts

en: Komi
ca: Còmic

en: IP address
ca: Adreça IP

en: File system
ca: Sistema de fitxers

en: Invalid
ca: Invàlid
