Smart IP (7.x-1.8) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Country
jv: Negara

en: Location
jv: Lokasi

en: here
jv: nag kéné

en: Down
jv: Mudhun

en: American Samoa
jv: Samoa Amerika

en: Guatemala
jv: Guatémala

en: Luxembourg
jv: Luksemburg

en: Mexico
jv: Méksiko

en: Monaco
jv: Monako

en: Northern Mariana Islands
jv: Kepulauan Mariana Lor

en: Sa
jv: St

en: Somali
jv: Somalia

en: IP address
jv: Alamat IP
