Smart IP (7.x-2.1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: page
dz: ཤོག་ལེབ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Sa
dz: ཉི།

en: Afar
dz: ཨ་ཕར།

en: Somali
dz: སོ་མཱ་ལི།

en: Komi
dz: ཀོ་མི།

en: File system
dz: ཡིག་སྣོད་རིམ་ལུགས་
