Smart IP (7.x-2.1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Country
eo: Lando

en: Location
eo: Loko

en: City
eo: Urbo

en: Uri
eo: URI

en: Afar
eo: Afara

en: Somali
eo: Somala

en: Komi
eo: Komia

en: File system
eo: Dosier-sistemo
