Smart IP (7.x-2.1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: page
mn: хуудас

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Country
mn: Улс

en: Location
mn: Байрлал

en: Afar
mn: Афар

en: Somali
mn: Сомали

en: Komi
mn: Коми

en: IP address
mn: IP хаяг

en: File system
mn: Файлын систем
