Smart IP (7.x-2.41) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: page
af: bladsy

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Country
af: Land

en: read more
af: lees meer

en: Location
af: Ligging

en: Afar
af: Afarees

en: Somali
af: Somaliaans

en: Komi
af: Komiaans
