Smart IP (7.x-2.41) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: read more
gu: વધુ વાંચો

en: Location
gu: સ્થાન

en: City
gu: શહેર

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Belize
gu: બેલીઝ

en: Cron
gu: ક્રોન

en: Uri
gu: યૂઆરઆઈ

en: Kosovo
gu: કોસોવો

en: IP address
gu: IP સરનામું
