Smart IP (7.x-2.42) - en to el translation catalogue (39 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Country
el: Χώρα

en: Region
el: Περιοχή

en: read more
el: διαβάστε περισσότερα

en: hours
el: ώρες

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Store
el: Κατάστημα

en: South Australia
el: Νότια Αυστραλία

en: here
el: εδώ

en: Down
el: Κάτω

en: City
el: Πόλη

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: American Samoa
el: Αμερικανική Σαμόα

en: Belize
el: Μπελίζε

en: Djibouti
el: Τζιμπουτί

en: Georgia
el: Γεωργία

en: Guam
el: Γκουαχάν

en: Guatemala
el: Γουατεμάλα

en: Luxembourg
el: Λουξεμβούργο

en: Mali
el: Μάλι

en: Marshall Islands
el: Νήσοι Μάρσαλ

en: Mexico
el: Μεξικό

en: Monaco
el: Μονακό

en: Niger
el: Νίγηρας

en: Northern Mariana Islands
el: Βόρειες Μαριάνες Νήσοι

en: Palau
el: Παλάου

en: Panama
el: Παναμάς

en: Puerto Rico
el: Πουέρτο Ρίκο

en: San Marino
el: Άγιος Μαρίνος

en: Sa
el: Σα

en: Saint Helena
el: Αγία Ελένη

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Kosovo
el: Κόσοβο

en: Tristan da Cunha
el: Τριστάν ντα Κούνια

en: IP address
el: διεύθυνση IP

en: File system
el: Σύστημα αρχείων

en: Invalid
el: Μη έγκυρο
