Smart IP (7.x-2.42) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: page
gl: páxina

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Country
gl: País

en: Views
gl: Vistas

en: Region
gl: Área

en: read more
gl: ler máis

en: Location
gl: Localización

en: Store
gl: Tenda

en: here
gl: aquí

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: American Samoa
gl: Samoa americana

en: Belize
gl: Belice

en: Djibouti
gl: Xibutí

en: Luxembourg
gl: Luxemburgo

en: Marshall Islands
gl: Illas Marshall

en: Mexico
gl: México

en: Monaco
gl: Mónaco

en: Northern Mariana Islands
gl: Illas Marianas do Norte

en: Panama
gl: Panamá

en: Puerto Rico
gl: Porto Rico

en: Virgin Islands
gl: Illas Virxes

en: Sa
gl: Sá

en: Saint Helena
gl: Santa Helena

en: Display style
gl: Estilo de presentación

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Afar
gl: Afarense

en: Somali
gl: Somalí

en: Komi
gl: Cómico

en: IP address
gl: Enderezo IP

en: File system
gl: Sistema de ficheiros

en: Invalid
gl: Non válido.
