Smart IP (7.x-2.42) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: page
sq: faqe

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Region
sq: Sektori

en: read more
sq: lexo akoma

en: Location
sq: Vendodhja

en: Sa
sq: Sh

en: Somali
sq: Somalia

en: File system
sq: File i sistemit
