Smart IP (7.x-2.51) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: page
eu: orria

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Country
eu: Herria

en: Views
eu: Bistak

en: Region
eu: Atal

en: read more
eu: irakurri gehiago

en: Location
eu: Kokalekua

en: here
eu: hemen

en: Down
eu: Behera

en: American Samoa
eu: Samoa Amerikarra

en: Luxembourg
eu: Luxenburgo

en: Marshall Islands
eu: Marshall Irlak

en: Mexico
eu: Mexiko

en: Monaco
eu: Monako

en: Northern Mariana Islands
eu: Iparraldeko Mariana Irlak

en: Sa
eu: Lr

en: Saint Helena
eu: Santa Helena

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Afar
eu: Afarera

en: Somali
eu: Somaliera

en: Komi
eu: Komiera

en: IP address
eu: IP helbideak

en: Is empty (NULL)
eu: Hutsik dago (NULL)

en: File system
eu: Fitxategi sistema

en: Is not empty (NOT NULL)
eu: Ez dago hutsik (NOT NULL)
