Smart IP (7.x-2.51) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: page
mr: पान

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Country
mr: देश

en: Views
mr: याद्या

en: Region
mr: क्षेत्र

en: read more
mr: अधिक वाचा

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: Location
mr: स्थळ

en: buy
mr: खरेदी

en: Store
mr: दुकान

en: South Australia
mr: दक्षिण ऑस्ट्रेलिया

en: here
mr: येथे

en: Somali
mr: सोमाली

en: Komi
mr: कॉमी
