Smart IP (7.x-2.53) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Country
bs: Zemlja

en: read more
bs: pročitaj sve

en: Location
bs: Lokacija

en: Down
bs: Dole

en: Is empty (NULL)
bs: Je prazan (NULL)

en: File system
bs: Sistem datoteka

en: Invalid
bs: Nevažeći
