Smart IP (7.x-2.53) - en to sk translation catalogue (40 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Country
sk: Krajina

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Region
sk: Umiestnenie

en: read more
sk: čítať ďalej

en: hours
sk: hodiny

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Store
sk: Obchod

en: South Australia
sk: Južná Austrália

en: here
sk: tu

en: Down
sk: Dolu

en: City
sk: Mesto

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Coordinates
sk: Koordináty

en: American Samoa
sk: Americká Samoa

en: Djibouti
sk: Ďžibuti

en: Georgia
sk: Gruzínsko

en: Luxembourg
sk: Luxembursko

en: Marshall Islands
sk: Marshallove Ostrovy

en: Mexico
sk: Mexiko

en: Monaco
sk: Monako

en: Sa
sk: So

en: Saint Helena
sk: Svätá Helena

en: Display style
sk: Štýl zobrazenia

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Display as
sk: Zobraziť ako

en: British Columbia
sk: Britská Kolumbia

en: Nova Scotia
sk: Nové Škótsko

en: Prince Edward Island
sk: Ostrov princa Edwarda

en: Afar
sk: Afarčina

en: Somali
sk: Somálčina

en: Komi
sk: Komijčina

en: IP address
sk: IP adresa

en: Country name
sk: Názov krajiny

en: Is empty (NULL)
sk: Je prázdne (NULL)

en: File system
sk: Systém súborov

en: Invalid
sk: Nesprávny

en: Is not empty (NOT NULL)
sk: Nie je prázdne (NOT NULL)
