Smart IP (7.x-2.55) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Region
am: ክልል

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Location
am: ቦታ

en: Uri
am: ዩአርአይ

en: Afar
am: አፍርኛ

en: Somali
am: ሱማልኛ

en: Komi
am: ኮሚ

en: File system
am: ፋይል ሥርዓት
