Smart IP (7.x-2.55) - en to fy translation catalogue (14 entries)

en: read more
fy: mear lêze

en: hours
fy: oeren

en: Drenthe
fy: Drinte

en: Flevoland
fy: Flevolân

en: Friesland
fy: Fryslân

en: Gelderland
fy: Gelderlân

en: Limburg
fy: Limburch

en: Overijssel
fy: Oerisel

en: Utrecht
fy: Utert

en: Zeeland
fy: Seelân

en: Brabant
fy: Brabân

en: Noord-Brabant
fy: Noard-Brabân

en: Noord-Holland
fy: Noard-Hollân

en: Zuid-Holland
fy: Súd-Hollân
