Smart IP (7.x-2.55) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Region
kk: Аумақ

en: read more
kk: Толық оқу

en: Location
kk: Орналасуы

en: Cron
kk: Хронометр

en: Reading
kk: Қазір оқып жатырмын

en: Afar
kk: Афаздығы

en: Somali
kk: Сомалиялық

en: Komi
kk: Коми

en: File system
kk: Файлдық жүйе
