Smart IP (7.x-2.55) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: page
ml: താൾ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: read more
ml: കൂടുതല്‍ വായിക്കൂ

en: PHP
ml: പി.എച്ഛ്.പി

en: Monaco
ml: മൊണാക്കോ

en: Afar
ml: അഫാര്‍

en: Somali
ml: സോമാലി

en: Komi
ml: കോമി

en: File system
ml: ഫയൽ സിസ്റ്റം
