Smart IP (7.x-2.55) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: read more
ug: داۋامى

en: Location
ug: ئورنى

en: here
ug: بۇ يەر

en: Meta
ug: تىزىملىك

en: File system
ug: ھۆججەت سېستىمىسى
