Smart IP (7.x-2.57) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Country
bg: Страна

en: Views
bg: Изгледи

en: Region
bg: Област на сайта

en: read more
bg: чети по-нататък

en: Location
bg: Местоположение

en: here
bg: Тук
