Smart IP (7.x-2.57) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: read more
bo: དེ་ལས་མང་བར་ཀློག་པ

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: here
bo: འདིར།

en: Cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང

en: Is empty (NULL)
bo: སྟོང་བ་ཡིན་པ༼NULL༽

en: Invalid
bo: ཕན་ནུས་མེད་པ

en: Is not empty (NOT NULL)
bo: སྟོང་བ་མིན་པ༼NOT NULL༽
