Smart IP (7.x-2.57) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: page
ca: pàgina

en: Yes
ca: Sí

en: register
ca: registreu-vos

en: Country
ca: País

en: Region
ca: Regió

en: read more
ca: llegeix més

en: Location
ca: Localització

en: here
ca: aquí

en: City
ca: Ciutat

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Region name
ca: Nom de la regió

en: IP address
ca: Adreça IP

en: Is empty (NULL)
ca: És buit (NULL)

en: Invalid
ca: Invàlid

en: Is not empty (NOT NULL)
ca: No és buit (NOT NULL)
