Smart IP (7.x-2.57) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: page
cs: stránka

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Country
cs: Země

en: read more
cs: číst dál

en: Location
cs: Místo

en: here
cs: zde

en: City
cs: Město

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: IP address
cs: IP adresa

en: Is empty (NULL)
cs: Je prázdný (NULL)

en: Invalid
cs: Neplatný

en: Is not empty (NOT NULL)
cs: Není prázdný (NOT NULL)
