Smart IP (7.x-2.57) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: page
hi: पृष्ठ

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: register
hi: रजिस्टर

en: Country
hi: देश

en: Views
hi: द्रश्य

en: Region
hi: क्षेत्र

en: read more
hi: और अधिक पढें।

en: Location
hi: स्थान

en: Cron
hi: क्रॉन

en: IP address
hi: आईपी अड्रेस

en: Invalid
hi: गलत
