Smart IP (7.x-2.57) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: page
ka: გვერდი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Region
ka: რეგიონი

en: read more
ka: დაწვრილებით

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Cron
ka: კრონი
