Smart IP (7.x-2.57) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Region
km: តំបន់

en: read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Location
km: ទីតាំង

en: IP address
km: អាសយដ្ឋាន​ IP

en: Is not empty (NOT NULL)
km: មិន​ទទេ​នោះ​ទេ (មិន​មែន​ទទេ)
