Smart IP (7.x-2.57) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: page
lt: puslapis

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Country
lt: Šalis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Region
lt: Sritis

en: read more
lt: skaityti daugiau

en: Location
lt: Vieta

en: here
lt: čia

en: City
lt: Miestas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: IP address
lt: IP adresas

en: Country:
lt: Šalis:
