Smart IP (7.x-2.57) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: page
lv: lapa

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Country
lv: Valsts

en: Views
lv: Skati

en: Region
lv: Reģions

en: read more
lv: lasīt vairāk

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: buy
lv: pirkt

en: here
lv: šeit

en: City
lv: Pilsēta

en: City:
lv: Pilsēta:

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: IP address
lv: IP adrese

en: Is empty (NULL)
lv: Tukšs (NULL)

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: Is not empty (NOT NULL)
lv: Nav tukšs (NAV NULL)
