Smart IP (7.x-2.57) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Region
sl: Regija

en: read more
sl: preberi več

en: Location
sl: Mesto

en: IP address
sl: IP naslovi
