Smart IP (7.x-2.57) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Country
cy: Gwlad

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Region
cy: Rhanbarth

en: read more
cy: darllen mwy

en: Location
cy: Lleoliad

en: City
cy: Tref

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu

en: Is empty (NULL)
cy: Yn wag (NULL)

en: Invalid
cy: Annilys
