Smart IP (7.x-2.57) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: page
dz: ཤོག་ལེབ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: read more
dz: ཧེང་བཀལ་ ལྷག

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།
